Revive Adserver (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Zone
pl: Strefa
