Revive Adserver (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
