Revive Adserver (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Zone
tr: Bölge
