Revive Adserver (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Zone
es: Zona

en: Enabled zones
es: Zonas activas
