Revive Adserver (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Zone
gl: Zona
