Revive Adserver (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Zone
fi: Vyöhyke
