Revive Adserver (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Mapping
sv: Mappning

en: Zone
sv: Zon
