Revive Adserver (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Mapping
gu: મેપિંગ
