Revive Adserver (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Mapping
hr: Mapiranje
