Revive Adserver (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Mapping
it: Mappatura
