Revive Adserver (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Mapping
ja: マッピング

en: Zone
ja: ゾーン
