Revive Adserver (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Zone
lv: Zona
