Revive Adserver (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Mapping
ar: إقران
