Revive Adserver (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Mapping
he: מיפוי
