Revive Adserver (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Zone
vi: Vùng
