Revive Adserver (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Zone
lt: Zona
