Revive Adserver (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
