Revive Adserver (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Zone configuration
fr: Configuration des zones
