revolt (1.0.2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
