revolt (1.0.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Top Header
gl: Encabezado Superior

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current
