revolt (1.0.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana
