revolt (1.0.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Search form
mr: शोध

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
