revolt (1.0.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Previous page
vi: Trang trước
