revolt (1.0.3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: User account menu
bs: Korisnički meni
