revolt (1.0.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Gray
eo: Griza

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
