revolt (1.0.3) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
