revolt (1.0.3) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
