revolt (1.0.4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Gray
bg: Сив

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Search form
bg: Форма за търсене
