revolt (1.0.4) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
