revolt (1.0.4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Gray
kk: Сұр

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
