revolt (1.0.8) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
