revolt (1.0.8) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
