revolt (1.0.9) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Gray
fi: Harmaa

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Header background
fi: Ylätunnisteen tausta

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Banner Image
fi: Bannerikuva

en: Site header
fi: Sivuston ylätunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
