revolt (1.1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
