revolt (1.1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Gray
ast: Gris
