revolt (1.1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
