revolt (1.1.5) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
