revolt (1.1.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
