revolt (1.1.5) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Gray
th: สีเทา

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
