revolt (1.1.5) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
