revolt (1.1.6) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Gray
eu: Grisa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
