revolt (1.1.6) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: White
sv: Vit

en: Gray
sv: Grå

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
