Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Capitalize first letter
ca: La primera lletra en majúscules

en: No transform
ca: No transformis

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Capitalize each word
ca: Posa en majúscules cada paraula

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Custom Text
ca: Text personalitzat

en: Override the output of this field with custom text
ca: Sobreescriu la sortida d'aquest camp amb text personalitzat

en: Output this field as a custom link
ca: Mostra aquest camp com un enllaç personalitzat
