Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Output this field as a custom link
et: Väljasta see väli kohandatud lingina
