Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Upper case
is: Hástafir

en: Lower case
is: Lágstafir

en: Capitalize each word
is: Byrja hvert orð með hástaf
