Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Capitalize first letter
pl: Każda pierwsza litera wyrazu wielką

en: No transform
pl: Nie przekształcaj

en: Upper case
pl: Duże litery

en: Lower case
pl: Małe litery

en: Capitalize each word
pl: Każde słowo zaczynaj dużą literą

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL

en: Override the output of this field with custom text
pl: Nadpisz wyjście tego pola własnym tekstem

en: Output this field as a custom link
pl: Wyświetlaj to pole jako link własny
