Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova
