Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Capitalize first letter
sv: Omvandla första bokstaven till stor

en: No transform
sv: Ingen förändring

en: Upper case
sv: Stora bokstäver

en: Lower case
sv: Små bokstäver

en: Capitalize each word
sv: Omvandla varje ord till stora bokstäver

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Custom Text
sv: Anpassad text

en: Override the output of this field with custom text
sv: Åsidosätt utmatningen för det här fältet med anpassad text

en: Output this field as a custom link
sv: Mata ut det här fältet som en anpassad länk
