Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Capitalize first letter
vi: Đổi kí tự đầu tiên thành chữ hoa

en: No transform
vi: Không biến đổi

en: Upper case
vi: Chữ hoa

en: Lower case
vi: Chữ thường
