Rewrite Field (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Link path
fi: Linkin polku

en: Custom Text
fi: Kustomoitu teksti

en: Override the output of this field with custom text
fi: Ohita kentän tuloste kustomoidulla tekstillä

en: Output this field as a custom link
fi: Tulosta kenttä kustomoituna linkkinä
